99 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
siparis@kitapalti.com 05063329030 05063329030
KATEGORİLER
Anasayfa Yazarlar Yayın Evleri Sipariş Takip Üye Ol

Yargı Yayınevi

            Eğitime yardımcı kitaplar dizisi 26. baskısını yapmış olup Yargı Yayınevi tarafından okurlara sunulmaktadır. Eğitimde ölçme ve değerlendirme standartlarını ele alan bu kitapta her derste ve her konuda reel ve güncel bilgilere erişilmesi, eğitim içerisindeki değerlendirmelerin ve ölçümlerin çok daha dikkatli ve bilimsel olarak yapılması olanaklı hale getirilmektedir. Kitap toplam 328 sayfa olup özel cildi ile birlikte satılmaktadır.

            Sözlük kategorisine göz atmak isteyen okurlar için söz konusu yayın evinden çıkma çok özel ve önemli bir eser bulunmaktadır. Atatürk'ün İlkeleri ve İnkılap Tarihi adındaki bu kitapta birçok okulda ders olarak okutulmakta olup öğrencilerin tarih konusunda verimli ve her alanda işe yarayabilecek bilgiler edinmesini sağlamaktadır. Üç profesör doktor, iki doçent doktor ve bir yardımcı doçent doktor tarafından kaleme alınan bu eser Türkiye'nin her yerine standart bir ücretlendirme tarifesi ile birlikte kargolanmaktadır.

            Hukuk okuyan öğrencilerin her daim faydalanabilecekleri ve başucu kitapları arasına katabilecekleri kitaplar ise vergi kategorisinde yer almaktadır. Vergi kanunları ve mevzuatı hakkındaki tüm reel ve güncel enformasyonları bünyesinde barındıran bu kitaplar özel ciltleri ile birlikte üçlü setler halinde satılmaktadır. İçerisinde Sayıştay Kanunu, Bilgi Edinme Hakkı Kanunu, Vergi Daireleri Kuruluş ve Görev Yönetmeliği ve Vergi Dairesi İşler Yönergesi gibi birçok farklı alanda temel bilgileri bulmak mümkündür. Tüm bu konular ve daha fazlası konu anlatımlı olarak okurlara sunulmaktadır.

 Yargı Yayınevi ve Kitapları

            Polis Meslek Sınavlarına dair tüm kitaplar Yargı Yayınevi ve kitapları dizisinde alıcılarını ve sınava hazırlık sürecinde olan herkesi beklemektedir. Misyon koruma sınavlarına hazırlık kapsamında oluşturulan kitap hem konu anlatımlı hem de soru bankası olmak suretiyle çift yönlü bir hizmet sunmaktadır. Yıldız serisi ile lanse edilen kitaplar ise komiser yardımcılığına dair tüm teknik ve teorik bilgileri kapsamlı bir şekilde ele almaktadır.

            Polisler için en önemli sınavlardan biri olarak gösterilen Rütbe Terfi Sınavları için de özel bir kitap bulunmaktadır. Bu kitabın içeriğinde Polis meslek mevzuatı, Ceza muhakemesi ve ceza hukuku, insan hakları, genel kültür, Atatürk ilkeleri ve İdare hukuku gibi konulara ağırlıkla yer verilmektedir. Sayfa sayısı 484 olan bu kitaplar da yıldız serisi kapsamında siparişi verilip satın alınabilecek kitaplar arasında mevcuttur. Komiser yardımcılığı soru bankası kitabında ise Anayasa, İdari Yargılama Usulü Hukuku, ETK, CTK gibi değişiklikler bulunmaktadır. Misyon koruma, Başpolislik ve Tüm sınav branşları için özel hazırlanmış Polis Meslek İçi kitapları da söz konusu sınavlara mesnetli ve nitelikli bir şekilde çalışmak isteyen tüm polis adayları için ideal bir kitap konumunda yer almaktadır.

            Hem yazılı hem de mülakat sınavları için özel hazırlanmış Polis rütbe terfi konulu kitaplar ise tek set halinde ve 2015 yılına güncellenmiş versiyonu ile birlikte alıcılara sunulmaktadır. Son olarak polis memurluğundan komiser yardımcılığına geçenler için çözümlü soru bankasını içeriğine bulunduran bir kitap mevcuttur.

            Kitap alma seçeneklerini online ortamda değerlendirmek isteyen tüm okurlara ve öğrencilere hem Arı Yayınları hem de yargı yayın evinden çıkmış olan kitaplar kargolanıp güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Kişisel sepetlerinden toplam tutarını kitapalti.com aracılığıyla seri bir şekilde takip edebilen tüm alıcılar aynı zamanda toplu alımlarda ve set siparişlerinde ücretsiz kargo ayrıcalığından da faydalanabilmektedir. Bununla birlikte 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olan tüm kitaplar Türkiye'nin hangi şehrinde olunursa olunsun söz konusu adreslere postalanmaktadır. Bu yayın evlerine ait tüm kitaplar her zaman için uygun fiyat aralıklarında yer almaktadır.

            Kredi kartı kullanmayanları ve öğrencileri de düşünmekte olan sistem kapıda ödeme seçeneğini de ek olarak takipçilerine arz etmektedir. Çok cüzi bir miktar karşılığında kapıda ödeme imkanlarından faydalanan öğrenciler güvenli ve kolay alışverişin kendilerine sağladığı olanaklar ve fiyat indirimleri ile birlikte sınavlara rahat bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu yayın evinden çıkan tüm kitaplar yüzde yüz orijinal olup herhangi bir korsan riski taşımamaktadır. Kitaplar içeriklerine ve sayfa sayılarına göre çeşitli fiyat aralıklarında yeni sahiplerine arz edilmektedir. Bu kitaplar ile birlikte sınava hazırlık aşamaları çok daha verimli geçerken, aynı kitaplardan faydalanan öğrenciler okul ortalamalarını da yükseltmeyi bilmektedir.

ALT KATEGORİLER