99 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
siparis@kitapalti.com 05063329030 05063329030
KATEGORİLER
Anasayfa Yazarlar Yayın Evleri Sipariş Takip Üye Ol

            İlgili sınıf ve sınavlara yönelik konu anlatımları ile soru bankalarına yer verilmektedir. Doğrudan branşlara göre soru bankları Antrenman Yayınları içerisinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Tarih, geometri, matematik, tarih gibi branşlarda en güncel içeriklerde kaynaklar elde edebilirsiniz. Bu kaynaklarda branşlara yönelik konu anlatımları, özetli soru bankaları ve çözümlü içerikler bulabilirsiniz.

            Ayrıca çözüm videolarını inceleyerek takıldığınız alanlarda daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Branşlar içerisinde özelleştirilmiş şekilde konu anlatımları ve aynı şekilde soru bankaları da bulunuyor. Fen Bilimleri serisinde 9 ve 10. Sınıflara özel olarak kaynaklı niteliğe sahip kitaplar bulunuyor. Ayrıca üniversiteye hazırlık dönemleri de göz önünde bulundurularak içerikler oluşturulmaktadır. Kimya kitaplarında ise üniversite hazırlık kapsamında en kolay ve en kısa yöntemlerin kullanılması amacı ile kaynaklar sunuluyor.

            Biyoloji kitaplarında ÖSYM sınavları kapsamında başarılı olmak isteyenlere sınav odaklı çalışmaları için en uygun kapsamlı kaynakları bulabilirsiniz. Tüm bunların yanında plus serilerinde ise fen bilimleri üzerinden tercihlerde bulunmanız esas alınmaktadır. Bu seriler içerisinde sadece üniversite hazırlık kitapları değil ilköğretim serisi de bulabilirsiniz. Genel olarak matematik branşına yer veriliyor. 7 ve 8. Sınıf olacak şekilde ayrı olarak kitaplara yer veriliyor. Sınıfların eğitim müfredatlarına uygun olan içerikleri pratik konu anlatımları ile destekleniyor. Temel soru tipleri çerçevesinde de konuyu pekiştirmek mümkün olabiliyor.

 Antrenman Yayınları

            Kitapların ayrı ayrı müfredata uygun olmasının yanında sınıflara bağlı olarak konularda değişimler sağlanıyor. Sınavlar göz önünde bulundurularak hazırlanan müfredatlar, öğrencilerin geçerli olan denemelerden kendilerini geliştirme imkanı elde ediyor. Seçenekler içerisinde Kpss GKGY soru bankaları yer alıyor. 11. Sınıf matematik soru bankası kaynakları ile de sınıf bazında hem derslere, hem de sınavlara hazırlık olarak katkıların sağlanması söz konusudur. Özellikle kitaplarda yer alan karekodları kullanan öğrenciler soruların çözümlerini videolu bir şekilde bulabilirler. Bu da çalışmalarında etkili ve verimli kullanabilecekleri kaynaklar elde etmelerini sağlayacaktır. Edebiyat- Türkçe alt başlığı içerisinde konuların bütünlüğüne göre kaynaklar bulunuyor.

            Fen Bilimleri alanında Antrenman Yayınları ve kitapları içerisinde fizik, kimya ve biyoloji başlıklarında üçlü set olarak kaynak kitaplar tercih edebilirsiniz. Plus yayınlar ise daha kapsamlı ve sıfırdan başlayanlar için çok daha ideal kitap seçenekleridir. Özellikle matematik hangi alandan sınava girerse girsin, öğrencilerin en zorlandığı branşlar arasında yer alır. Temel olarak konu bütünlüğü sağlandığında çözümlü sorular ile konuların pekiştirilmesi sağlanabilir. Geometri alanında da set halinde konu bütünlüğü açısından iki seviye olarak kaynak kitaplar sunulmaktadır. Tek tek satın alabileceğiniz kitapları set halinde çok daha ekonomik fiyat aralıklarında kitapalti.com adresi üzerinde bulabilirsiniz.

 Antrenman Yayınları ve Kitaplar

            Genel olarak öğrencilerin sınavlarda belirli bir başarı kazanması için kendilerine uygun bir plan ve program içerisinde ilerlemeleri gereklidir. Bu süreçte her kaynağın doğru bir şekilde kullanılması, çalışmalara ekstra hız kazandıracaktır. Konu anlatımlı kaynaklar özellikle çalışmalarına yeni başlayanlar için ideal bir başlangıç olacaktır. Bu nedenle çalışmaya doğru yerden ve doğru kaynaklar ile başlamak önemlidir. Antrenman Yayınevi daha çok sayısal ağırlıklı branşlar üzerinde kategorilerde kaynaklar sunuyor. Bu şekilde kullanabileceğiniz soru bankalarının en önemli avantajlarından biri, çözümleri video olarak izleyebilmek olacaktır.

            Hem tekrar yaparken, hem konuyu ilk defa öğrenirken, hem de pekiştirme çalışmalarınız için bu şekilde çalışmak avantaj sağlar. Geniş kaynak seçeneklerinin yer aldığı Benim Hocam Yayınları içerisinde ise KPSS ağırlıklı soru kitapları, denemeler, yaprak testler, çıkmış sorular bulabilirsiniz. İlköğretim ve lise müfredatlarına uygun kitaplar bulabileceğiniz gibi ALES ve DGS gibi sınavlara yönelikte özel müfredatları ile farklı kaynaklar bulabilirsiniz. Dil sınavları, Öğretmen seçme sınavları, PTT sınavları gibi ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavlar için bu yayınevi kategorisi içerisinden çalışmalarınıza uygun kitaplar bulabilirsiniz.

            Sayısal branşlar genel olarak formüller ve kurallar üzerine kuruludur. Bu nedenle çözümlü soru bankaları ile konuları daha iyi bir şekilde kavramanız söz konusudur. Ancak sözel branşlarda konular arasında önemli olan noktaları yakalayarak çalışmalar gereklidir. Bunun için cep kitapları ile özet bilgiler sürekli elinizin altında olabilir. Bunların yanında paragraf çeviri teknikleri, sözel mantık konuları ile ilgili de farklı kaynaklar kullanarak çalışmalarınızı daha yüksek verim ile destekleyebilirsiniz.