99 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
siparis@kitapalti.com 05322571806 05322571806
KATEGORİLER
Anasayfa Yazarlar Yayın Evleri Sipariş Takip Üye Ol

Hakkımızda

Türkiye’nin lider kitap satış sitesi olma parolasıyla yola çıkan kitapalti.com, kitap severlere sunduğu avantajlar ve kolaylıklarla online kitap satın almayı Türkiye’de zirvelere çıkarmayı amaçlıyor. Bünyesinde 100.000’den fazla kitabın bulunduğu kitapalti.com 250 bin üyeye sahip olmakla birlikte, aylık 2 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir.
Kitapalti.com, internetten kitap satın alma deneyimini kolaylaştıran, kullanışlı ve son derece güvenli web sitesi yapısı ile bütün kitapları bir tıkla ayağınıza kadar getiriyor. Kapıda ödemeli kitap siparişi seçeneğiyle de kapıda ödeme hizmetini sizlere sunarak kitaplara ulaşmanın rahatlığını yaşatıyor.
Kitapalti.com sizlere kitap sektöründe yılların vermiş olduğu deneyimle, sınav hazırlık kitaplarını, soru bankalarını, ösym sınav hazırlık kitaplarını, kurum hazırlık kitaplarını ve bunlara ilave olarak tüm yeni çıkan ve çok satan kültür kitaplarını, romanları hizmetinize sunuyor.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Ekonomik kaliteli ve hızlı hizmek sunarak müşteri memnuniyeti yüksek seviyede tutmak,
Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen lider online kitap satış sitesi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonu

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.