99 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
siparis@kitapalti.com 05063329030 05063329030
KATEGORİLER
Anasayfa Yazarlar Yayın Evleri Sipariş Takip Üye Ol

            Kitapalti.com sitesi üzerinde bulabileceğiniz farklı Açıköğretim Kitapları, açıköğretim fakültelerinde verilen tüm ders ve bölüm içeriklerine göre yayımlanmaktadır. Öğrenim gördüğünüz bölüm ve dersler ile ilgili tüm açıköğretim kitaplarını bulabileceğiniz sitemizde, lisans ve önlisans kitapları da ayrıca satılmaktadır. Derslere, fakülteye ve bölümlere uygun tek kitap halinde satılan açıköğretim kitapları, konu anlatımlı olarak yayımlandığı gibi ayrıca soru bankası şeklinde de satılabilmektedir. Aradığınız tüm açıköğretim kitaplarına, sitemizin kitaplar kısmından açıköğretim kitaplarını seçerek, filtreleme yöntemi ile de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile beraber 0 güvenli alışveriş fırsatından yararlanarak, kısa sürede kitaplarınızı kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Kitap çeşitliliğinin fazla olması ve zaman kaybı yaşamadan hızlı kargo ile kapınıza ulaştırılan açıköğretim kitapları, müfredata uygun hazırlanması ile de öğrenim hayatında büyük başarı sağlanmasına yardımcı olacaktır.

 Açıköğretim Kitapları

            Açıköğretim fakültelerinde öğrenim gören lisans ve önlisans öğrencileri, yardımcı kaynak ya da ders kitabı olarak sitemizde bulunan tüm açıköğretim kitaplarından yararlanabilirler. Öğrencilerin lisans ve önlisans durumlarına göre tercih edebilecekleri kitaplar çeşitlilik olarak da müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır. Farklı yayın evlerinden oluşan kitap çeşitliliği, öğrencilerin derslerinde başarı sağlamalarına ve öğrendiklerini kısa sürede pekiştirmelerine de yardımcı olacaktır.

            Sitemizin kitaplar kısmından açıköğretim kitaplarına ulaşarak, alanınıza uygun ders kitaplarını seçebilir, ileride alacağınız derslerle ilgili yardımcı kaynaklara da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ders kitapları öğrencinin fakülte olarak bölümüne ve bölüm içerisinde bulunduğu sınıfa göre değişmektedir. Öğrencinin her yıl aldığı dersler bölüme ve fakülteye göre değiştiği için sitemizde ve yayın organlarında müfredata göre oluşturulan kitaplar da her yıl değişmektedir. Bu nedenle, açıköğretim ders kitaplarını seçmeden önce mutlaka fakülte bölümüne ve öğrenim sınıfınıza dikkat etmelisiniz. Bölümlere göre 1. 2. 3. ve 4. sınıf olarak ayrılan kitaplardan kendi sınıfınıza uygun olanı tercih ederek, dersleriniz de başarı elde edebilirsiniz.

            Ayrıca, konu anlatım kitaplarının yanı sıra soru bankalarının ve yardımcı kaynakların da bulunduğu sitede öğrenim hayatınıza ve derslerinize uygun kaynakları kolaylıkla seçebilirsiniz. İsteğinize ve ders konusunda eksik durumlara göre konuları pekiştirmek amacı ile eski dönemlerde çıkmış soruları içeren kitaplar da sitemizde bulunmaktadır. Konu anlatımlı ders kitaplarının içeriğinde konular tamamen müfredata uygun olarak hazırlanmış, uzmanlar tarafından derlenmiş ve konular en ince ayrıntılarına kadar açıklanmıştır. Her ünitenin ve konunun sonunda bulunan tekrarlar ve özet tablolar derslerin pekiştirilmesine ve anlaşılmasına da yardımcı olmaktadır.

            Kitaplar konusunda tercih ettiğiniz bir yayınevi varsa, kitap çeşitliliği oldukça fazla olan kitapalti.com sitesinde aradığınız ve tercih edeceğiniz farklı yayınevlerine de ulaşabilirsiniz. Açıköğretim kitapları konusunda yayınevi farklı olsa da müfredat ve kitapların içeriği tamamen aynı olacaktır. Alacağınız ders ve konu bütünlüğü kesinlikle yayınevlerinde farklı olarak işlenmez. Bu nedenle, kitapalti.com sitesinden tercih edeceğiniz her kitap, açıköğretim fakültelerinde başarının bir yolu olarak öğrencilere sunulmaktadır.

 Açıköğretim Kitapları ve Kitapları

            Açıköğretim fakültelerinde öğrenim hayatına devam eden öğrenciler, kitapalti.com sitesi üzerinde farklı yayınevlerine ulaşarak, kitaplarını bölümlere göre tercih edebilir. Sitemizde Pegem yayınları başta olmak üzere murat yayınlarının da hazırlamış olduğu farklı açıköğretim kitapları yer almaktadır. Yayınevlerine ait ders kitapları öğrenim sınıflarına, bölümlere, fakültelere ve sınıf dönemlerine göre değişmektedir. İşletme, iktisat, muhasebe, hukuk, halkla ilişkiler ve dil kitaplarının bulunduğu sitemizde bölümlere göre Açıköğretim kitapları ve kitapları yayınlayan yayınevleri değişebilmektedir.

            Aradığınız kitabı sitemiz üzerinde sepete ekle seçeneğini kullanarak, satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih ederek, kitaplarınızın kısa sürede elinize ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Özellikle, zaman kaybı yaşamadan ve kitap mağazalarını dolaşmadan kısa sürede açıköğretim kitaplarınızı sayfamız üzerinden alabilir, kargo seçeneklerini tercih ederek, bulunduğunuz bölgeye kargonun ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

            Güvenli alışverişin olduğu sitemizde alacağınız tüm kitaplar orjinal olup, tamamen yıl içerisinde güncellenerek, uzman yayın ekibi tarafından oluşturulmaktadır. Hızlı kargo seçeneklerinin de uygulandığı sitemizde maksimum 3 iş günü içerisinde kitaplarınıza sahip olabilir, derslerinizde aksama olmadan öğrenim hayatınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca, hangi ilde olursanız olun sitemizden alışveriş yaptığınızda bölge ve adres bilgilerini girerek, kargonun kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve güvenli alışveriş seçenekleri ile birlikte başarının kilit anahtarını kitapalti.com sitesinde bulabilirsiniz.